جزئیات اخبار

بازی اول نیمه‌نهایی: شیمیدر قم 71 – شهرداری گرگان 82

بازی اول نیمه‌نهایی: شیمیدر قم 71 – شهرداری گرگان 82

تیم بسکتبال شیمیدر قم نخستین بازی خود از مرحله نیمه‌نهایی فصل جاری مسابقات لیگ برتر بسکتبال مردان باشگاه‌های کشور را به حریف واگذار کرد.
به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شیمیدر، شاگردان مهران‌ شاهین‌طبع نخستین بازی مرحله نیمه‌نهایی فصل 1401 – 1400 لیگ برتر بسکتبال مردان ایران شامگاه 18 فروردین‌ماه در تالار آزادی برابر شهرداری گرگان انجام دادند.


شیمیدر قم در کوارتر نخست این دیدار رقابت نزدیک و تنگاتنگی با حریف خود داشت و با اینکه دقایق زیادی از حریف پیش بود با این حال نتیجه 15 بر 15 مساوی شد ولی نتیجه کوارتر دوم 27 بر 21 به نفع شهرداری رقم خورد تا گرگانی‌ها نیمه نخست را 42 بر 36 به نفع خود رقم زدند.
در کوارتر سوم با توجه به نکات تاکتیکی که کادر فنی شیمیدر به بازیکنان گوشزد کردند عملکرد فوق‌العاده تک تک شیمیدری‌ها منجر به ثبت برتری 28 بر 9 این تیم شد اما نتیجه کوارتر چهارم برخلاف انتظار 30 بر 8 به سود شهرداری به ثبت رسید.
بدین‌ترتیب 40 دقیقه رقابت حساس شیمیدر قم و شهرداری گرگان در گام نخست از مرحله نیمه نهایی فصل جاری لیگ برتر بسکتبال مردان ایران با نتیجه 81 بر 72 به نفع شهرداری ثبت شد تا دیدارهای دوم و سوم روزهای 20 و 23 فروردین به انجام برسد.
در این مسابقه نوید رضایی‌فر 23 امتیاز، آلاده آمینو 12 امتیاز، سینا واحدی 12 امتیاز، دوایت باکس 8 امتیاز، امیرحسین آذری 8 امتیاز، سالار منجی 4 امتیاز، حامد حسین‌زاده 3 امتیاز و حسن علی‌اکبری 2 امتیاز برای تیم بسکتبال شیمیدر قم کسب کردند.
انتهای پیام / 

نظرات تایید شده (0)

نوشتن نظر

Captcha بازسازی تصویر