جزئیات اخبار

بازی دوم نیمه‌نهایی: شیمیدر قم 84 – شهرداری گرگان 85

بازی دوم نیمه‌نهایی: شیمیدر قم 84 – شهرداری گرگان 85

تیم بسکتبال شیمیدر قم در دومین دیدار از مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور مقابل شهرداری گرگان با نتیجه نزدیک 85 بر 84 نتيجه را واگذار كرد.
به گزارش روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي شيميدر، تیم بسکتبال شیمیدر‌ قم از ساعت ۲۰ شنبه 20 فروردين ماه 1401 در تالار بسكتبال آزادی مقابل شهرداری گرگان دومین مسابقه خود از مرحله نیمه‌نهایی لیگ‌ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور را برگزار كرد ولي در عين شايستگي با حساب ۸۵ بر ۸۴ مغلوب شد.

جدال حساس دو تیم در وقت قانونی ۷۵ بر ۷۵ مساوی شد و در وقت‌های اضافه تا ثانيه‌هاي پاياني تيم شيميدر از حريف خود پيش بود اما در 20 ثانيه‌ پاياني نتيجه تغيير كرد و شهرداري با حساب ۸۵ بر ۸۴ به دومين برد متوالي خود در اين مرحله دست يافت تا سومين مسابقه دو تيم از حساسيت بالاتري برخوردار شود.
در حالي كه بازی اول اين مرحله را هم گرگانی‌ها با حساب 81 بر 72 پیروز شده بودند، سومین مصاف تيم‌هاي بسكتبال شیمیدر و شهرداری در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال ایران از  ساعت ۲۰ روز سه‌شنبه ۲۳ فروردین در سالن بسكتبال آزادی تهران برگزار خواهد شد.
كوارتر نخست اين ديدار 12 بر 10 به نفع شهرداري گرگان تمام شد، در كوارتر دوم تيم شيميدر با نتيجه 18 بر 16 به برتري رسيد تا نيمه نخست 28 بر 28 مساوي شود، در كوارتر سوم تيم شهرداري 21 بر 19 نتيجه را از آن خود كرد ولي كوارتر چهارم را شيميدر 28 بر 26 به نفع خود رقم زد تا بازي در وقت‌هاي عادي 75 بر 75 مساوي شود.
در وقت‌هاي اضافه تيم شيميدر با تداوم بازي خوب خود در فاصله 20 ثانيه به پايان 84 بر 83 از حريف پيش افتاد اما يك اشتباه كافي بود تا نتيجه به يك‌باره 85 بر 84 به نفع تيم شهرداري تغيير كند.
در اين مسابقه دوايت باكس امريكايي 31 امتياز، نويد رضايي‌فر 21 امتياز، سينا واحدي 12 امتياز، آلاده آمينو 10 امتياز، حامد حسين‌زاده 5 امتياز، سالار منجي 3 امتياز و اميرحسين آذري 2 امتياز براي تيم بسكتبال شيميدر قم كسب كردند.
انتهاي پيام / 

نظرات تایید شده (0)

نوشتن نظر

Captcha بازسازی تصویر