جزئیات اخبار

بازي سوم نيمه‌نهايي: شيميدر قم 75 – شهرداري گرگان 71

بازي سوم نيمه‌نهايي: شيميدر قم 75 – شهرداري گرگان 71

بسكتباليست‌هاي تیم شیمیدر قم در بازی سوم از مرحله نیمه‌نهایی فصل 1401 – 1400 ليگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور شهرداری گرگان را شكست دادند.
به گزارش روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي شيميدر، انگيزه بالا، ‌روحيه جنگندگي و تعصب مثال‌زدني شاگردان مهران شاهين‌طبع در سومين مسابقه از مرحله نيمه نهايي مسابقات ليگ برتر بسكتبال مردان ايران زمينه‌ساز برتري آنها برابر تيم شهرداري گرگان در مسير صعود به فينال اين فصل از رقابت‌ها شد.

شیمیدر قم از ساعت ۲۰ سه‌شنبه 23 فروردين‌ماه در سالن بسكتبال آزادي بازی سوم از مرحله نيمه‌نهايي ليگ برتر را برابر شهرداری گرگان برگزار کرد و در شرايطي كه از لحظات ابتدايي بازي تيم برتر ميدان بود در نهایت با نتیجه ۷۵ بر ۷۱ پیروز و هواداران خود را براي صعود به فينال اميدوار كرد.
شاگردان مهران شاهین‌طبع کوارتر بعد از كوارتر نخست كه با حساب 20 بر 14 به نفع حريف رقم خورد، در ادامه اين ديدار حساس و نفس‌گير كوارتر دوم را با نتيجه 22 بر 11 به نفع خود رقم زدند تا نتيجه نيمه نخست رقابت دو تيم با حساب 36 بر 31 به نفع شيميدر روي تابلوي سالن آزادي به ثبت برسد.
در کوارتر سوم باز هم شيميدر تيم برتر ميدان بود و با نتیجه ۲۵ بر 16 توانست حریف را با قاطعیت شکست دهد، هر چند نتيجه كوارتر چهارم 24 بر 14 از آن تيم شهرداري شد اما نتيجه نهايي اين مسابقه 75 بر 71 به سود شيميدر قم ثبت شد تا بازي چهارم دو تيم در روز پنجشنبه 25 فروردين ماه اهميت زيادي پيدا كند.
در اين مسابقه دوايت باكس 24 امتياز، نويد رضايي‌فر 19 امتياز، آلاده امينو با 10 امتياز، سالار منجي با 7 امتياز، روزبه ارغوان با 7 امتياز، حامد حسين‌زاده با 3 امتياز، محمد يوسف‌وند با 2 امتياز، سينا واحدي با 2 امتياز و رافي درغوكاسيان با يك امتياز در پيروزي ارزشمند شيميدر نقش‌آفريني كردند.

برنامه بازی‌های نماینده قم تا پایان مرحله نیمه نهایی به شرح زیر است:
شهرداري گرگان – شيميدر قم (25 فروردین ماه ساعت 20)
شیمیدر قم – شهرداري گرگان (27 فروردین ماه ساعت 20)
انتهاي پيام / 

نظرات تایید شده (0)

نوشتن نظر

Captcha بازسازی تصویر